Aνяιℓ Lανιgηє Tüякιує Fαη Sιтєѕι
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Avril Lavigne Abbey Dawn icon's
avril dan kasımda çıkması beklenen yeni albüm EmptyPerş. Eyl. 24, 2009 5:10 pm tarafından Ashlee HathoR

» Avril Lavigne ~ İmzalar
avril dan kasımda çıkması beklenen yeni albüm EmptyPerş. Eyl. 24, 2009 5:08 pm tarafından Ashlee HathoR

» Zuhaha'nın Sırrı Çözüldü !
avril dan kasımda çıkması beklenen yeni albüm EmptyÇarş. Eyl. 23, 2009 1:24 am tarafından Ashlee HathoR

» Sevgilinizin Adını Dövme Yaptırır mısınız ?
avril dan kasımda çıkması beklenen yeni albüm EmptyÇarş. Eyl. 23, 2009 1:21 am tarafından Ashlee HathoR

» Çocuklar Duymasın Ailesi :)
avril dan kasımda çıkması beklenen yeni albüm EmptySalı Eyl. 15, 2009 6:17 am tarafından Nayde

» Yeşil Yol (The Green Mile)
avril dan kasımda çıkması beklenen yeni albüm EmptySalı Eyl. 15, 2009 6:14 am tarafından Nayde

» Hangi Söz Daha Komik ?
avril dan kasımda çıkması beklenen yeni albüm EmptyPaz Eyl. 13, 2009 11:12 pm tarafından Ashlee HathoR

» Uyuyormusun Sorusuna verilcek En iyi Cevap Sizce Hangisi ?
avril dan kasımda çıkması beklenen yeni albüm EmptyPaz Eyl. 13, 2009 11:10 pm tarafından Ashlee HathoR

» Selam!! Ben geldim..=)
avril dan kasımda çıkması beklenen yeni albüm EmptyC.tesi Eyl. 05, 2009 10:52 pm tarafından Let qo!

» Avril Lavigne İconları
avril dan kasımda çıkması beklenen yeni albüm EmptyCuma Eyl. 04, 2009 3:07 am tarafından Nayde

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 36 kişi Salı Eyl. 19, 2023 6:41 pm tarihinde online oldu.

avril dan kasımda çıkması beklenen yeni albüm

3 posters

avril dan kasımda çıkması beklenen yeni albüm Empty avril dan kasımda çıkması beklenen yeni albüm

Mesaj tarafından illegal_btl_avril_fun C.tesi Ağus. 01, 2009 6:00 am

"Artık Rockçı Kız Değilim"

Avril Lavigne, dördüncü stüdyo albümünde müzisyen kişiliğinin sakin tarafını ortaya çıkartacak.
"Artık Rockçı Kız Değilim"

Avril Lavigne, dördüncü stüdyo albümünde müzisyen kişiliğinin sakin tarafını ortaya çıkartacak."Şarkıların çoğunu akustik kaydettik. Sadece akustik enstrümanlar ve benim vokalim var. Daha önce yaptıklarıma hiç benzemiyor. Bu bir pop-rock albümü değil. Duygularım ön planda olsun istedim. Gerçekten şarkı söylemeyi istedim. Bu yüzden de kayıtlarda sadeliğe önem verdik. Akustik gitar üzerine vokal kaydetmekle başladık işe. Performanslarımın bu şekilde olmasını daha çok seviyorum. Bu nedenle böyle bir albüm yapma ihtiyacını hissettim." diyor Avril Lavigne.Avril Lavigne'in yeni albümü 17 Kasım'da piyasaya sunulacak.

illegal_btl_avril_fun
Yeni Üye
Yeni Üye

Rep Gücü : 3

avril dan kasımda çıkması beklenen yeni albüm Empty Geri: avril dan kasımda çıkması beklenen yeni albüm

Mesaj tarafından queen_avriL Çarş. Ağus. 05, 2009 3:51 pm

Avril acustikleri cok güzel söylüyor bence (: Güzel bir albüm olacağına eminim yaparsa en iyisini yapar (: Albümü sabırsızlıkla bekliyorum teşekkürler (:
queen_avriL
queen_avriL
Yeni Üye
Yeni Üye

Rep Gücü : 152

avril dan kasımda çıkması beklenen yeni albüm Empty Geri: avril dan kasımda çıkması beklenen yeni albüm

Mesaj tarafından Nayde Paz Ağus. 30, 2009 11:40 pm

Evet Akustik performanslarını bende beğenirim.

Bakalım nasıl bişey olucak Smile
Nayde
Nayde
Admin
Admin

Rep Gücü : 722

https://avrillavignefanclub.catsboard.com

- Similar topics