Aνяιℓ Lανιgηє Tüякιує Fαη Sιтєѕι
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Avril Lavigne Abbey Dawn icon's
Zuhaha'nın Sırrı Çözüldü ! EmptyPerş. Eyl. 24, 2009 5:10 pm tarafından Ashlee HathoR

» Avril Lavigne ~ İmzalar
Zuhaha'nın Sırrı Çözüldü ! EmptyPerş. Eyl. 24, 2009 5:08 pm tarafından Ashlee HathoR

» Zuhaha'nın Sırrı Çözüldü !
Zuhaha'nın Sırrı Çözüldü ! EmptyÇarş. Eyl. 23, 2009 1:24 am tarafından Ashlee HathoR

» Sevgilinizin Adını Dövme Yaptırır mısınız ?
Zuhaha'nın Sırrı Çözüldü ! EmptyÇarş. Eyl. 23, 2009 1:21 am tarafından Ashlee HathoR

» Çocuklar Duymasın Ailesi :)
Zuhaha'nın Sırrı Çözüldü ! EmptySalı Eyl. 15, 2009 6:17 am tarafından Nayde

» Yeşil Yol (The Green Mile)
Zuhaha'nın Sırrı Çözüldü ! EmptySalı Eyl. 15, 2009 6:14 am tarafından Nayde

» Hangi Söz Daha Komik ?
Zuhaha'nın Sırrı Çözüldü ! EmptyPaz Eyl. 13, 2009 11:12 pm tarafından Ashlee HathoR

» Uyuyormusun Sorusuna verilcek En iyi Cevap Sizce Hangisi ?
Zuhaha'nın Sırrı Çözüldü ! EmptyPaz Eyl. 13, 2009 11:10 pm tarafından Ashlee HathoR

» Selam!! Ben geldim..=)
Zuhaha'nın Sırrı Çözüldü ! EmptyC.tesi Eyl. 05, 2009 10:52 pm tarafından Let qo!

» Avril Lavigne İconları
Zuhaha'nın Sırrı Çözüldü ! EmptyCuma Eyl. 04, 2009 3:07 am tarafından Nayde

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 36 kişi Salı Eyl. 19, 2023 6:41 pm tarihinde online oldu.

Zuhaha'nın Sırrı Çözüldü !

2 posters

Zuhaha'nın Sırrı Çözüldü ! Empty Zuhaha'nın Sırrı Çözüldü !

Mesaj tarafından Nayde Paz Ağus. 30, 2009 11:08 pm

Msn ve heryerde görmeye duymaya alıştığımız zuhaha sözcüğünün nerden geldiğini biliyomuydunuz ? Merak etmeyin bunu bilmeyen sadece siz değilsiniz...Bunu 1999 yılında araştırmaya başlayan Oxford University, uzun araştırmalar sonucu akıl almaz sonuçlar elde etti..
ZUHAHA nın bir kabile olduğunu!!!.....Ve tabi PUHAHA nın !!!
M.Ö 70 yılında; dünyanın çeşitli bölgelerinde hüküm süren bu iki kabile aynı anda yıkıldı....ne zaman kuruldukları ise bilinmiyor...
Oxford University bu iki kabilenin birbiriyle hep çekişme içinde olduğunu söylüyor...Bunun bir diğer nedenide stratejik konumları...

Zuhaha'nın Sırrı Çözüldü ! Adsz12zvmx9

(cümleler 8 dilbilimci tarafından 2 yılda tercüme edilmişdir...)
olay balık tutarken karşılaşan iki farklı kabile üyesi arasında gerçekleşmişdir...

----**##selam zuhahalı...
----------selamda benim mekanda balık tutuyon ne iş ???
----**##yok be kardeş ben sen yokken yerini tutuyodum..
---------zuhahahahahahahahahah güleyim bari....sen kimi kandırıyon len kanı bozuk puhahalı
----**##puhahahahahahaha asıl ben güleyim...
(burda geçen zuhaha ve puhaha sözcükleri kabilelerin geleneklerinden dolayıdır, kızgınken konuşurken cümlelerin başına
zuhaha ve puhaha koyuyorlar, günümüzde uygulanan +18 uyarısını taaaaaaa ne zaman icad ettiklerini görüyoruz...yani bizim gibi """la duydunmu bizim maho gay olmuş zuhahahahahahaha"""" gibi değil niyetleri...)
---------gül de bak ne yapıyom seni...
----**##puhahahahahaha yeter uleyn gel buraya puhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!
---------neeeeeeee puhaaaaaaaaaaaa mı ulen sen bana nasıl...heytttt zuhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
----**##puhahahaha
---------zuhahahahaha
----**##puhahahaha
Bundan sonra olayın nasıl geliştiği bilinmiyor iki kişi arasında, ama iki kabilenin birbirine düşmanlığı böyle basit bir olaydan başlıyor...
Birbiriyle savaşmaya başlayan iki kabile arasındaki savaş, muhahalara kumahaha lara kadar sıçrıyor ama bu saydığımız
kabileler puhaha ve zuhaha lar kadar bilinmiyor oxfordun yaptığı araştırmalara göre o zamanki dağılımları şöyle bu kandaş kabilelerin...

Bu kabileler arasındaki son savaşda (M.Ö 69) iki kabile kanlı bir savaş yapmış ve 2 yıl süren savaşın bitmeyeceğini anlayan Türk devletleri """"zuhahahaha"""" """""puhahahaha""""" seslerine dayanamayıp iki kabileyide yok etmtiştir...Zaten dilimize yerleşmesidende bu olayın etkisi büyüktür...
AMA en büyük etken Türklerin bu adamlarla savaşırken yüzlerine bakmaları ve zuhahaha puhahaha seslerini tiplerine bakarken duymalarıdır...

Zuhaha'nın Sırrı Çözüldü ! Adsz20ztaz8
Zuhaha'nın Sırrı Çözüldü ! Adsz20ztaz8.fc5f4bd986

Zuhaha'nın Sırrı Çözüldü ! 632817361822029800om5ckye1

Alıntıdır ...
Nayde
Nayde
Admin
Admin

Rep Gücü : 722

https://avrillavignefanclub.catsboard.com

Zuhaha'nın Sırrı Çözüldü ! Empty Geri: Zuhaha'nın Sırrı Çözüldü !

Mesaj tarafından Ashlee HathoR Çarş. Eyl. 23, 2009 1:24 am

Ğuhahah diye gülendenmi varmış be lol!

Ben Nihahahı tercih ederim Very Happy
Ashlee HathoR
Ashlee HathoR
Grafiker

Rep Gücü : 56

http://metallica.forumi.biz/