Aνяιℓ Lανιgηє Tüякιує Fαη Sιтєѕι
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Avril Lavigne Abbey Dawn icon's
Avril Lavigne'in Komik Huyları EmptyPerş. Eyl. 24, 2009 5:10 pm tarafından Ashlee HathoR

» Avril Lavigne ~ İmzalar
Avril Lavigne'in Komik Huyları EmptyPerş. Eyl. 24, 2009 5:08 pm tarafından Ashlee HathoR

» Zuhaha'nın Sırrı Çözüldü !
Avril Lavigne'in Komik Huyları EmptyÇarş. Eyl. 23, 2009 1:24 am tarafından Ashlee HathoR

» Sevgilinizin Adını Dövme Yaptırır mısınız ?
Avril Lavigne'in Komik Huyları EmptyÇarş. Eyl. 23, 2009 1:21 am tarafından Ashlee HathoR

» Çocuklar Duymasın Ailesi :)
Avril Lavigne'in Komik Huyları EmptySalı Eyl. 15, 2009 6:17 am tarafından Nayde

» Yeşil Yol (The Green Mile)
Avril Lavigne'in Komik Huyları EmptySalı Eyl. 15, 2009 6:14 am tarafından Nayde

» Hangi Söz Daha Komik ?
Avril Lavigne'in Komik Huyları EmptyPaz Eyl. 13, 2009 11:12 pm tarafından Ashlee HathoR

» Uyuyormusun Sorusuna verilcek En iyi Cevap Sizce Hangisi ?
Avril Lavigne'in Komik Huyları EmptyPaz Eyl. 13, 2009 11:10 pm tarafından Ashlee HathoR

» Selam!! Ben geldim..=)
Avril Lavigne'in Komik Huyları EmptyC.tesi Eyl. 05, 2009 10:52 pm tarafından Let qo!

» Avril Lavigne İconları
Avril Lavigne'in Komik Huyları EmptyCuma Eyl. 04, 2009 3:07 am tarafından Nayde

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 36 kişi Salı Eyl. 19, 2023 6:41 pm tarihinde online oldu.

Avril Lavigne'in Komik Huyları

Avril Lavigne'in Komik Huyları Empty Avril Lavigne'in Komik Huyları

Mesaj tarafından Nayde Paz Haz. 14, 2009 2:29 am

- Sakızı çok seven Avril'in en dayanamadığı şey nane aromalı olanları! "kendim de çiğnesem, yanımda birinden kokusunu alsam başım ağrımaya başlıyor" diyen müzisyenin tercihi tarçınlı sakızlar.

- Deryck'le evlenmeden önce verdiği bir röportajda "ufak tefek erkeklerden hoşlanıyorum. büyük, uzun ve iri yarı adam istemiyorum! kollarımı rahatça ona dolayabileceğim birini arıyorum, en fazla parmak uçlarımda yükselirim!" demişti. Deryck'in boyu 1.64 cm.

- Hilary Duff, Paris Hilton ve Lindsay Lohan isimlerini duyunca kaşınmaya başlıyor. "onlar albüm yapıyor mu? ben en son Alanis Morissette!i duymuştum!" diye de dalga geçiyor.

- Avril'in otellerden yastık aşırmak gibi bi alışkanlığı var! ama en son çaldığı yastık için otel faturasına birkaç yüz dolar eklenince bu alışkanlığından vazgeçmeye karar vermiş.

- Avril'in çantasında genellikle çay poşedi, saç fırçası ve dudak koruyucusu bulunuyor. ruj sevmiyor, hatta sahnede bile kullanmıyor. çünkü saçlarının rıuja yapıştığını ve buna sinir olduğunu söylüyor.
Nayde
Nayde
Admin
Admin

Rep Gücü : 722

https://avrillavignefanclub.catsboard.com

- Similar topics