Aνяιℓ Lανιgηє Tüякιує Fαη Sιтєѕι
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Avril Lavigne Abbey Dawn icon's
Dream Dergi Aralık Sayısı Avril Röportajı EmptyPerş. Eyl. 24, 2009 5:10 pm tarafından Ashlee HathoR

» Avril Lavigne ~ İmzalar
Dream Dergi Aralık Sayısı Avril Röportajı EmptyPerş. Eyl. 24, 2009 5:08 pm tarafından Ashlee HathoR

» Zuhaha'nın Sırrı Çözüldü !
Dream Dergi Aralık Sayısı Avril Röportajı EmptyÇarş. Eyl. 23, 2009 1:24 am tarafından Ashlee HathoR

» Sevgilinizin Adını Dövme Yaptırır mısınız ?
Dream Dergi Aralık Sayısı Avril Röportajı EmptyÇarş. Eyl. 23, 2009 1:21 am tarafından Ashlee HathoR

» Çocuklar Duymasın Ailesi :)
Dream Dergi Aralık Sayısı Avril Röportajı EmptySalı Eyl. 15, 2009 6:17 am tarafından Nayde

» Yeşil Yol (The Green Mile)
Dream Dergi Aralık Sayısı Avril Röportajı EmptySalı Eyl. 15, 2009 6:14 am tarafından Nayde

» Hangi Söz Daha Komik ?
Dream Dergi Aralık Sayısı Avril Röportajı EmptyPaz Eyl. 13, 2009 11:12 pm tarafından Ashlee HathoR

» Uyuyormusun Sorusuna verilcek En iyi Cevap Sizce Hangisi ?
Dream Dergi Aralık Sayısı Avril Röportajı EmptyPaz Eyl. 13, 2009 11:10 pm tarafından Ashlee HathoR

» Selam!! Ben geldim..=)
Dream Dergi Aralık Sayısı Avril Röportajı EmptyC.tesi Eyl. 05, 2009 10:52 pm tarafından Let qo!

» Avril Lavigne İconları
Dream Dergi Aralık Sayısı Avril Röportajı EmptyCuma Eyl. 04, 2009 3:07 am tarafından Nayde

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 36 kişi Salı Eyl. 19, 2023 6:41 pm tarihinde online oldu.

Dream Dergi Aralık Sayısı Avril Röportajı

2 posters

Dream Dergi Aralık Sayısı Avril Röportajı Empty Dream Dergi Aralık Sayısı Avril Röportajı

Mesaj tarafından Ezgi ~ Paz Haz. 14, 2009 11:34 pm

The Best Damn Tour'u bir DVD'de ölümsüzleştirdin.Nasıl hissediyorsun?
Çok mutluyum!DVD'de izleyeceğiniz konser Toronto'da çekildi ve yapılan iş ile gurur duyuyorum.

Toronto senin evin.Orada kalabalık karşısına çıkıp konser verdiğinde heyecanlandın mı?
Fazladan bir heyecanım yoktu.Genelde her konser öncesi hissettiğim türden heyecanlarım vardı.Konserin iyi geçeceğini biliyordum,seyircide çok iyiydi.Bu turne boyunca prodüksiyon ekibimiz çok çalıştı ve beni rahatlatan şeyler yaptılar hep.

Turnenin prodüksiyon kısmına ne kadar karışıyorsun?
Şovu planlıyorum ve hangi şarkıları çalacağımızı seçiyorum.

DVD için de öyle mi oldu?

Evet,Toronto konserini planladım.Şovun nasıl olacağını karar verdim.Hangi şarkıları çalacağımıza karar verdim.Sonra set yönetmeni ile oturup koordinasyonu nasıl sağlayacağımızı kararlaştırdık.

Dansçıları senin seçtiğin doğru mu?
Evet.

Özellikle seksi olanları mı seçiyorsun?

Dansçılarımın çoğu kadın...Ne demek istiyorsun! (:

Eh sonuçta sen evli bir kadınsın...
Bak işte bu doğru...Ben her zaman dansçılarımla arkadaş oluyorum.Yani en başta onları tanımasam bile,sonuçta bütün turne boyunca birlikte takılıyorsunuz.Size herkesten daha yakın olanlar grubunuzdaki müzisyenler ve dansçılarınız.Bu yüzden her turnenin sonunda bir sürü dansçı arkadaş edinmiş oluyorum.

Evlilik bazı şeyleri değiştirdi mi?Mesela sahnede daha terbiyeli olma gereği duyuyor musun?
Evlilik yaptığım işle ilgili hiçbir şeyi değiştirmedi.Sonuçta bir müzisyenle evliyim,beni ondan iyi kim anlayabilr ki?Eskiden nasıl bir insansam şimdi de o insanım.Sadece eskiye oranla daha mutluyum,işte bu değişti.Ve tabii sahnede akrobatik hareketler yaparken daha dikkatli davranıyorum.Çünkü eve sağ salim dönmemi bekleyen biri var!

Toronto konseri DVD için filme alınırken hiç kameranın seni nasıl çektiğini,ekranda nasıl görüneceğini düşünüp endişelendin mi?
Hayır,çünkü kameralara alışkınım.Klip çekimlerini kastetmiyorum.Konserlerimde de ben sahnedeyken bir dolu kamera beni çeker ve pek çok kamera açısından yakalanmış görüntülerim dev ekranlara yansıtılır.

Çok merak edilen bir soru...Turne hayatı sesin için tehlikeli olabiliyor mu?
Yorucu olduğu kesin.Asla ama asla sigara içmiyorum.Sesime zarar verecek en büyük düşman sigaradır.Vücudumun ihtiyaç duyduğu kadar su içmeye özen gösteriyorum.Biliyorsunuz bu turne sırasında sesimi kaybettim ve bazı Amerika konserlimi iptal etmek zorunda kaldım.Çok üzülmüştüm,kendime kızmıştım.Ama bu her şarkıcının başına kariyeri boyunca en az bir kez glir.Maalesef bazı insanlar bunu anlamıyoru...Şöyle düşünün,ben bir turnede her gece şarkı söylüyorum.Her gece derken,mesela bazen üst üste beş gece konserlerimi oluyor ve bu sesim için ciddi tehlike arz edebilir.Bir süredir bir ses eğitmeni ile birlikte çalışıyorum.Eski formuma kavuştum,sesimi eskisi gibi kullanabiliyorum.

The Best Damn Tour çerçevesinde neredeyse tüm dünyayı dolaştın.Hayranların
ülkelere göre ne tür farklılıklar gösteriyor?

Tüm ülkeler için geçerli olan bir şey var.İnsanlar bir araya geldiklerinde oluşan enerji muhteşem!Şarkılarıma eşlik edip müzik için çıldırmaları beni motive ediyor.Avrupa'da nedendir bilmiyorum ama insanlar müzik için hala çok açlar.Kültürel bir şey olmalı,onların sanata yaklaşımı ile ilgili olabilir.Avrupa kentlerinden birinde konser verdiğim zaman biliyorum ki o gece insanlar oraya gerçekten eğlenmek için gelecekler.Ülkem Kanada'da diğer ülkelerde gördüğümden daha fazla sevgi ve destek görüyorum.Bazen zor beğenen ,eğlenmekten çok eleştirmek için konsere gelmiş insanlarla karşılaşıyorum.O zaman işim daha zor tabii , ama sahnede daha çok efor sarfederek onları eğlendirmeye çalışıyorum ve çoğu kez de başarıyorum.

Turneye çıkan hemen her ünlünün çok kalabalık bir kostüm tasarım ekibi oluyor.Senin de böyle bir ekibin var mı ?
Hayır,yok.hiçbir zaman da olmayacak sanırım.Ben normalde nasıl giyiniyorsam sahneye de öyle çıkıyorum.Tarzım Hollywood'daki diğer tüm ünlülerden farklı olduğu için şanslıyım!Hatta benim gibi giyinenler için Abbey Dawn diye bir moda markası yarattım.İnsanlar bana benzesinler diye değil.Zaten benim gibi giyinen insanlara yönelik.İlham kaynağımda kendim oldum!Abbey Dawn'da sevdiğim giysiler satılıyor,tüm favorilerim orada var.Mesela hoodie'ler,kurukafalı aksesuvarlar,renkli ve parlak her şey.Cidden çok eğlenceli.

O zaman müzisyen ve sinema yıldızı olduğun gibi bir de moda tasarımcısısın.En çok hangi yönünü seviyorsun?
Buna doğrudan müzik diye cevap verebilirim.Yine de şöyle düşünüyorum,bütün bunlar birer sanat dalı -evet,moda da bir sanattır- ve yaratıcılığımı konşturabileceğim alanlar.Sahnede şarkı söylerken,evde şarkılarımı yazarken,stüdyoda onları kaydederken yüzüm hep güler.Çok mutluyumdur.Üç albüm yaotum.Müziği hep çok sevdim ve her ne olursa olsun diğer şeylerin üstünde tutacağım onu!
Ezgi ~
Ezgi ~
Moderatör
Moderatör

Rep Gücü : 1253

Dream Dergi Aralık Sayısı Avril Röportajı Empty Geri: Dream Dergi Aralık Sayısı Avril Röportajı

Mesaj tarafından FatmanuRock Ptsi Haz. 15, 2009 5:17 pm

Dream'ın Ben Bu Sayısını Sırf Bu Röportaj İçin Almıştım Very Happy Very Happy

Sağol Ezgi Smile
FatmanuRock
FatmanuRock
Admin
Admin

Rep Gücü : 458

https://avrillavignefanclub.catsboard.com

Dream Dergi Aralık Sayısı Avril Röportajı Empty Geri: Dream Dergi Aralık Sayısı Avril Röportajı

Mesaj tarafından Ezgi ~ Ptsi Haz. 15, 2009 5:55 pm

Rica Ederim Very Happy
Ezgi ~
Ezgi ~
Moderatör
Moderatör

Rep Gücü : 1253

- Similar topics