Aνяιℓ Lανιgηє Tüякιує Fαη Sιтєѕι
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Avril Lavigne Abbey Dawn icon's
Avril Lavigne Röportajı EmptyPerş. Eyl. 24, 2009 5:10 pm tarafından Ashlee HathoR

» Avril Lavigne ~ İmzalar
Avril Lavigne Röportajı EmptyPerş. Eyl. 24, 2009 5:08 pm tarafından Ashlee HathoR

» Zuhaha'nın Sırrı Çözüldü !
Avril Lavigne Röportajı EmptyÇarş. Eyl. 23, 2009 1:24 am tarafından Ashlee HathoR

» Sevgilinizin Adını Dövme Yaptırır mısınız ?
Avril Lavigne Röportajı EmptyÇarş. Eyl. 23, 2009 1:21 am tarafından Ashlee HathoR

» Çocuklar Duymasın Ailesi :)
Avril Lavigne Röportajı EmptySalı Eyl. 15, 2009 6:17 am tarafından Nayde

» Yeşil Yol (The Green Mile)
Avril Lavigne Röportajı EmptySalı Eyl. 15, 2009 6:14 am tarafından Nayde

» Hangi Söz Daha Komik ?
Avril Lavigne Röportajı EmptyPaz Eyl. 13, 2009 11:12 pm tarafından Ashlee HathoR

» Uyuyormusun Sorusuna verilcek En iyi Cevap Sizce Hangisi ?
Avril Lavigne Röportajı EmptyPaz Eyl. 13, 2009 11:10 pm tarafından Ashlee HathoR

» Selam!! Ben geldim..=)
Avril Lavigne Röportajı EmptyC.tesi Eyl. 05, 2009 10:52 pm tarafından Let qo!

» Avril Lavigne İconları
Avril Lavigne Röportajı EmptyCuma Eyl. 04, 2009 3:07 am tarafından Nayde

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 36 kişi Salı Eyl. 19, 2023 6:41 pm tarihinde online oldu.

Avril Lavigne Röportajı

Avril Lavigne Röportajı Empty Avril Lavigne Röportajı

Mesaj tarafından Ezgi ~ Cuma Haz. 12, 2009 10:43 pm

Avril,Capricho dergisiyle Mart sayısı için röpörtaj yaptı.Size röpörtajı türkçeye çevirdik. ( gülşah )

Eşiniz ile işbirliği halinde albüm yapmak nasıldı?
-Gerçekte beraber çalışmadık.Deryck sadece 2 şarkıda benimle çalıştı.O sadece The Best Damn Thing albümümde benimle çalışmıştı.Onunla bu projede çalışmak güzeldi.Deryck çok iyi bir gitarcı ve prodüksüyoncu.
Onunla çalışmak farklı birşey mi?
Deryck stüdyoda nasıl biri olduğumu biliyor ve beni anlıyor.Bu çalışmamızı daha kolaylaştırıyor.
Stüdyoda nasılsın?
Şarkı yapmayı seviyorum.Prodüksüyoncularımı,söz yazarlarımı ve çalgıcılarımı ben seçiyorum.Aynı zamanda şarkılardada fikirlerimi belirtirim.
O zaman herşeyle ilgileniyor musun?
Evet!Bunu çoğu insan bilmiyor ama müzik çok karışık bir iş.Etrafımda bir grubum var,menajerler,prodüksüyoncular...
Ve bütün bu işleri seviyorsun?
Bu işin yaratıcı tarafını seviyorum.Bu işle zaten iç içe olmam gerekiyor.Kimse benim kariyerimle benim kadar ilgilenmez sonuçta.
Eleştirmenler senin değiştiğini düşünüyor.Kişiliğininde,söz yazarlığında.Buna katılıyor musun?
Bence biz sadece büyüyerek değişiriz.Yaşlı olmadığımı biliyorum,ama ilk albümünden bu yana bir sürü şey oldu.Genç olmak herkes için zordur - kim olduğumuzu keşfetmek zordur.Şimdi kendi kişiğimi buldum ve daha rahatım.
Bir şovda olduğun zaman ve hayranların şarkılarına eşlik ettikleri zaman kendini çimdikliyor musun?
Kesinlikle!Çoğu zaman "Vay be çok şanslıyım" diye düşünüyorum.Dünyada her yere gidip şarkı söyleme imkanım var.Bu çok acayip.Yaşadığım ve sahip olduğum her ley için çok mutluyum.Deryck ile şık restoranlara gidiyorum ve ona "çok şanslıyım" diyorum.Bazı sanatçılar becerikli olsalarda aynı imkanlara sahip olmuyorlar.
Evde oturmayı mı tercih edersin yoksa bir parti kızı mısın?
Evde oturmayı tercih ediyorum...Bana göre seyehat etmek çok zor.Küçük ve bekarken daha kolaydı.Şimdi ailem ve arkadaşlarımla evde oturmayı çok seviyorum.Yemek yapmayı seviyorum.Pufuduk terliklerimi giyip rahatlamayı seviyorum! (gülüyor)
Romantik bir kız mısın yoksa güçlü bir kız mı?
Hepsinden biraz.Güçlü bir kişiliğim var.Kendimden emin bir kadınım.Ne düşündüğümü söylemekten hiç korkmam.Ama,kişisel hayatımda romantiğimdir.Bana prenses gibi davranılmasını seviyorum.
Deryck ve sen müzik hakkında konuşur musunuz?
Genellikle ben kendi müziğimle o kendi müziğiyle ilgilenir.Ama tabii şarkılarımız hakkında ne düşündüğümüzü birbirimize sorarız.
Ondan daha ünlü olmanı kafasına takıyor mu?
Bunlar çok farklı şeyler.Ben pop yapıyorum o punk rock.Ben aslında bir pop star olmadığımı düşünüyorum,ben bir rock yıldızıyım..Ama pop dünyasınıda seviyorum.Radyolar ve marketler daha çok pop üzerinde çalışıyor.
Hayatının bir peri masalı gibi olduğunu düşünüyor musun?Cinderella gibi?
Benim hayatım inanılmaz.Müthiş bir kariyerim ve harika bir ilişkim var.Yani,evet!
Bir filmde oynamak istiyor musun?
Bir sürü senaryo okuyorum ve planımı güçlü tutuyorum.Büyük bir ekran ve büyük bir rolde oynamak istiyorum.
Ama müzik önceliğin değil mi?
Kesinlikle!Ama kameraların yanında olmak istiyorum.Oyunculuk çok duygusal ve eğlenceli.Daha küçükken bazı oyunlarda yer almıştım.Müziğide bu yüzden bir ara vermiştim.Bazı yıllar neden bunada bir yatırım yapmıyorum diye düşünüyorum.
Ezgi ~
Ezgi ~
Moderatör
Moderatör

Rep Gücü : 1253

- Similar topics